Poradíme Vám: +421 944 536 565
O nás
UŠI SIO nás

AKO VZNIKLA ZNAČKA UŠISI.SK

Myšlienka projektu, „šiť môže každý“ vznikla v roku 2018, ale až počas „Corona krízy“ sme ju dotiahli do konca a tak vznikla značka UŠISI.

Tu neplatí, že za všetkým hľadaj ženu, ale muža – môjho manžela. Až ten nás presvedčil, že teraz je ten správny čas… V súčasnosti sa vraciame k ručným prácam, ktoré patrili medzi bežné činnosti našich mám a babičiek.

Sme dve maminy a milujeme šiť, jedna dečky a vecičky do výbavy svojich synov a druhá upcyklované oblečenie pre deti. Osud nás spojil a spoločne pracujeme na setoch, čo sú vlastne kompletné balíčky, v ktorých nájdeš všetko na jednom mieste, ušetríš čas nákupom z rôznych stránok a môžeš sa pustiť rovno do šitia. Záleží nám v prvom rade na kvalite, ale aj na dizajne a funkčnosti výsledného produktu, a preto naše látky majú certifikát OEKO-TEX 100 1.triedy.

Ver mi „Šiť môže každý“, naozaj, tvorenie nám obom neustále prináša krásu do bežného života. Dovoľ mi, sprostredkovať Ti radosť z vlastnoručne ušitej veci, aj v tom prípade, ak možno doma nemáš ani len ihlu a niť na šitie.

V balíčkoch nájdeš všetko čo potrebuješ na šitie. Ako hovorí môj manžel: „Ak to ušijem ja, ušije to každý“.

Ty potrebuješ len nadšenie, čas a chuť niečo ušiť.

Veronika a Beatrice